LimeSurvey Develop - en to hy_AM translation catalogue (738 entries)

en: %s cannot be left empty
hy_AM: %s չի կարող դատարկ լինել

en: %s min. %s sec.
hy_AM: %s րոպե %s վրկ:

en: 1st quartile (Q1)
hy_AM: 1-ին քառամսյակ

en: 2nd quartile (Median)
hy_AM: 2-րդ քառամսյակ

en: 3rd quartile (Q3)
hy_AM: 3-րդ քառամսյակ

en: <No default value>
hy_AM: <Չկա լռակյաց արժեք>

en: Absolute value
hy_AM: Բացարձակ արժեք

en: Access denied!
hy_AM: Մուտքն արգելված է.

en: Action
hy_AM: Գործողություն

en: Actions
hy_AM: Գործողություններ

en: Activate
hy_AM: Ակտիվացնել

en: Activate Survey
hy_AM: Ակտիվացնել Հարցումը

en: Active
hy_AM: Ակտիվ

en: Active surveys
hy_AM: Ակտիվ հարցումներ

en: Add
hy_AM: Ավելացնել

en: Add a language:
hy_AM: Ավելացնել լեզու

en: Add a new question
hy_AM: Ավելացնել նոր հարց

en: Add and edit conditions
hy_AM: Ավելացնել և խմբագրել պայմանները

en: Add answer
hy_AM: Ավելացնել պատասխան

en: Add attribute
hy_AM: Ավելացնել հատկանիշը

en: Add condition
hy_AM: Ավելացնել պայման

en: Add fields
hy_AM: Ավելացնել դաշտեր

en: Add file
hy_AM: Ֆայլ ավելացնել

en: Add group
hy_AM: Խումբ ավելացնել

en: Add language
hy_AM: Ավելացնել լեզուն

en: Add new user group
hy_AM: Ավելացնել նոր օգտագործողի խումբ

en: Add participant
hy_AM: Ավելացնել մասնակիցներին

en: Add participant to survey
hy_AM: Ավելացնել մասնակիցներին հարցմանը

en: Add question group
hy_AM: Ավելացնել հարցի խումբը

en: Add scenario
hy_AM: Ավելացնել սցենարը

en: Add user
hy_AM: Ավելացնել օգտագործողին

en: Add user group
hy_AM: Ավելացնել օգտագործողների խումբը

en: Add value
hy_AM: Ավելացնել արժեք

en: Additional Languages
hy_AM: Լրացուցիչ լեզուներ

en: Admin login name
hy_AM: Ադմինիստրատորի մուտքաբառը

en: Admin login password
hy_AM: Ադմինիստրատորի գաղտնաբառը

en: Administration
hy_AM: Կառավարում

en: Administrator email
hy_AM: Ադմինիստրատորի էլ. փոստի հասցեն

en: Administrator name
hy_AM: Ադմինիստրատորի անունը

en: Administrator name:
hy_AM: Ադմինիստրատորի անունը

en: Administrator:
hy_AM: Ադմինիստրատոր.

en: All
hy_AM: Բոլորը

en: All conditions meet consistency standards.
hy_AM: Բոլոր պայմանները համապատասխանում են հետևողականության չափանիշներին:

en: All in one
hy_AM: Բոլորը մեկում

en: All responses
hy_AM: Բոլոր պատասխանները

en: Allow only numerical input
hy_AM: Թույլատրել միայն թվային արժեքներ

en: Allowed file types
hy_AM: Թույլատրված ֆայլերի տիպերը

en: Always
hy_AM: Միշտ

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
hy_AM: Էլ. նամակ այս հարցաթերթիկին մուտք լինելու մանրամասներով ուղարկվել է Ձեզ: Խնդրում ենք հետևել այնտեղ նշված հղմանը:

en: Answer
hy_AM: Պատասխան

en: Answer codes
hy_AM: Պատասխանի ծածկագիրը

en: Answer must be %s
hy_AM: Պատասխանը պետք է լինի %s

en: Answer must be between %s and %s
hy_AM: Պատասխանը պետք է լինի %s և %s միջև

en: Answer options
hy_AM: Պատասխանի հնարավորություններ

en: Answer was
hy_AM: Պատասխանն է՝

en: Answers
hy_AM: Պատասխանները

en: Answers cleared
hy_AM: Պատասխանները մաքրված են

en: Apr
hy_AM: Ապր

en: April
hy_AM: Ապրիլ

en: Are you sure you want to delete this condition?
hy_AM: Համոզված եք, որ ցանկանում եք ջնջել այս պայմանը:

en: Armenian
hy_AM: Հայերեն

en: Assessment details
hy_AM: Գնահատման արդյունքների տվյալները

en: Assessment group score
hy_AM: Խմբի գնահատման հաշիվը

en: Assessment heading
hy_AM: Գնահատման արդյունքների վերնագիրը

en: Assessment rules
hy_AM: Գնահատման կանոնները

en: Assessment:
hy_AM: Գնահատում

en: Assessments
hy_AM: Հարցման արդյունքները

en: Attribute %s (%s)
hy_AM: %s (%s) հատկանիշը

en: Attribute %s was deleted.
hy_AM: %s հատկանիշը ջնջվել է:

en: Attribute management
hy_AM: Հատկանիշների կառավարումը

en: Attribute name:
hy_AM: Հատկանիշի անունը

en: Attribute settings
hy_AM: Հատկանիշի կարգաբերումը

en: Attribute type
hy_AM: Հատկանիշի տիպը

en: Attribute type:
hy_AM: Հատկանիշի տիպը.

en: Attribute visible:
hy_AM: Հատկանիշի տեսանելի է.

en: Aug
hy_AM: Օգոստոս

en: August
hy_AM: Օգոստոս

en: Authentication method
hy_AM: Նույնականացման մեթոդը

en: Automatic
hy_AM: Ավտոմատ

en: Available languages:
hy_AM: Մատչելի լեզուներ

en: Average
hy_AM: Միջին

en: Back
hy_AM: Վերադարձ

en: Back to main menu
hy_AM: Վերադառնալ հիմնական մենյու

en: Base language
hy_AM: Հիմնական լեզու

en: Base language:
hy_AM: Հիմնական լեզուն

en: Basic admin notification
hy_AM: Հիմնական ադմինիստրատորի ծանուցումը

en: Basic admin notification email body:
hy_AM: Գլխավոր ադմինիստրատորի ծանուցման նամակի ձևաչափ

en: Basic admin notification subject:
hy_AM: Գլխավոր ադմինիստրատորի ծանուցման թեմա

en: Basic notification attachments:
hy_AM: Հիմնական ծանուցման հավելվածները

en: Blacklist settings
hy_AM: Սև ցուցակի կարգաբերումները

en: Blacklisted
hy_AM: Սև ցուցակում

en: By question group
hy_AM: Ըստ հարցի խմբի

en: Calculation
hy_AM: Հաշվարկում

en: Cancel
hy_AM: Հրաժարվել

en: Cancel editing
hy_AM: Հրաժարվել խմբագրումից

en: Change the language
hy_AM: Փոխել լեզուն

en: Check again
hy_AM: Կրկին ստուգել

en: Check any that apply
hy_AM: Նշել պատասխանների դիմաց

en: Check data
hy_AM: Ստուգել տվյալները

en: Check survey logic for current question group
hy_AM: Ստուգել հարցման տրամաբանությունը ընթացիկ հարցի խմբի համար

en: Checked
hy_AM: Ստուգված

en: Choose one of the following answers
hy_AM: Ընտրեք մեկը հետևյալ պատասխաններից

en: Choose the file to upload:
hy_AM: Ընտրեք վերբեռնման ֆայլը

en: Choose when user can add a comment
hy_AM: Ընտրեք, եթե օգտագործողը կարող է ավելացնել մեկնաբանություն

en: Choose your language
hy_AM: Ընտրեք լեզուն

en: Clear
hy_AM: Մաքրել

en: Click here to log in.
hy_AM: Մուտք գործել

en: Click here to start the survey.
hy_AM: Սեղմել և սկսել հարցումը:

en: Close
hy_AM: Փակել

en: Close editor
hy_AM: Փակել խմբագիրը

en: Code
hy_AM: Կոդ

en: Code:
hy_AM: Կոդ.

en: Columns
hy_AM: Սյուներ

en: Comment
hy_AM: Մեկնաբանություն

en: Comment only when
hy_AM: Մեկնաբանել միայն երբ

en: Comment only when you choose an answer.
hy_AM: Մեկնաբանեք միայն այն դեպքում, եթե Դուք ընտրել եք պատասխանը:

en: Comment only when you don't choose an answer.
hy_AM: Մեկնաբանեք միայն այն դեպքում, եթե Դուք չեք ընտրել պատասխանը:

en: Comment your answers.
hy_AM: Ձեր պատասխանների մեկնաբանությունը

en: Comments
hy_AM: Մեկնաբանություններ

en: Compatible
hy_AM: Համատեղելի

en: Completed
hy_AM: Ավարտված է

en: Completed responses only
hy_AM: Միայն ավարտված պատասխանները

en: Condition
hy_AM: Պայմանը

en: Conditions
hy_AM: Պայմաններ

en: Conditions designer
hy_AM: Պայմանները դիզայներ

en: Configure
hy_AM: Կարգավորել

en: Confirm your admin password
hy_AM: Հաստատեք ադմինիստրատորի գաղտնաբառը

en: Confirmation
hy_AM: Հաստատում

en: Confirmation email
hy_AM: Հաստատում

en: Confirmation email body:
hy_AM: Հաստատման նամակի ձևաչափ

en: Confirmation email subject
hy_AM: Հաստատման էլ.նամակի վերնագիրը

en: Confirmation email subject:
hy_AM: Հաստատման էլ. նամակի թեման.

en: Confirmation of your participation in our survey
hy_AM: Այս հարցմանը Ձեր մասնակցության հաստատումը

en: Constant
hy_AM: Հաստատուն

en: Continue
hy_AM: Շարունակել

en: Continue?
hy_AM: Շարունակել

en: Copy conditions
hy_AM: Պատճենավորել պայմանները

en: Copy question
hy_AM: Պատճենել հարցը

en: Copy survey
hy_AM: Պատճենել հարցումը

en: Count
hy_AM: Հաշվել

en: Create
hy_AM: Ստեղծել

en: Create/edit user groups
hy_AM: Ստեղծել/խմբագրել օգտագործողների խմբերը

en: Created by
hy_AM: Ստեղծված է

en: Currently we detect and handle the following changes:
hy_AM: Ներկայումս մենք հայտնաբերել և կարգավորել ենք հետևյալ փոփոխությունները.

en: Data selection:
hy_AM: Տվյալների ընտրություն.

en: Database
hy_AM: Տվյալների բազա

en: Database creation
hy_AM: Տվյալների բազայի ստեղծում

en: Database name
hy_AM: Տվյալների բազայի անունը

en: Database type
hy_AM: Տվյալների բազայի տիպը

en: Date last action
hy_AM: Վերջին գործողության ամսաթիվը

en: Date submitted
hy_AM: Ներկայացման ամսաթիվը

en: Date/Time
hy_AM: Ամսաթիվ/ժամ

en: Day
hy_AM: Օր

en: Deactivate
hy_AM: Ապաակտիվացնել

en: Deactivate Survey
hy_AM: Ապաակտիվացնել հարցումը

en: Deactivate survey
hy_AM: Ապաակտիվացնել հարցումը

en: Dec
hy_AM: Դեկտեմբեր

en: December
hy_AM: Դեկտեմբեր

en: Default
hy_AM: Լռակյաց

en: Default attribute name:
hy_AM: Հատկանիշի անունը լռակյաց

en: Default site language:
hy_AM: Կայքի լեզուն

en: Default value:
hy_AM: Լռակյաց արժեք

en: Default:
hy_AM: Լռակյաց

en: Delete
hy_AM: Ջնջել

en: Delete User
hy_AM: Ջնջել օգտագործողին

en: Delete all conditions
hy_AM: Ջնջել բոլոր պայմանները

en: Delete attribute
hy_AM: Ջնջել հատկանիշը

en: Delete current question group
hy_AM: Ջնջել ընթացիկ հարցի խումբը

en: Delete current user group
hy_AM: Ջնջել ընթացիկ օգտագործողի խումբը

en: Delete survey
hy_AM: Ջնջել հարցումը

en: Delete this attribute:
hy_AM: Ջնջել տվյալ հատկանիշը

en: Delete this response
hy_AM: Ջնջել այս պատասխանը

en: Delete this user
hy_AM: Ջնջել այս օգտագործողին

en: Delete user
hy_AM: Ջնջել օգտագործողին

en: Delete value
hy_AM: Հեռացնել արժեքները

en: Deleting User
hy_AM: Ջնջել օգտագործողին

en: Description
hy_AM: Նկարագրություն

en: Description of the survey
hy_AM: Հարցման նկարագրությունը

en: Description:
hy_AM: Նկարագրություն

en: Detailed admin notification
hy_AM: Ադմինիստրատորի ծանուցումը

en: Detailed admin notification subject:
hy_AM: Ադմինիստրատորի ծանուցման թեման.

en: Did Not Save
hy_AM: Չի պահպանվել

en: Disable chart
hy_AM: Անջատել գրաֆիկը

en: Display
hy_AM: Ցուցադրել

en: Display participants
hy_AM: Ցուցադրել մասնակիցներին

en: Do you really want to delete this response?
hy_AM: Դուք համոզված եք, որ ուզում եք ջնջել պատասխանը:

en: Download
hy_AM: Բեռնել

en: ERROR MESSAGE
hy_AM: Սխալի հաղորդագրություն

en: Edit
hy_AM: Խմբագրել

en: Edit Group
hy_AM: Խմբագրել խումբը

en: Edit answer options
hy_AM: Խմբագրել պատասխանի պայմանները

en: Edit attribute
hy_AM: Խմբագրել հատկանիշը

en: Edit condition
hy_AM: Խմբագրել պայմանը

en: Edit current question group
hy_AM: Խմբագրել ընթացիկ հարցի խումբը

en: Edit current user group
hy_AM: Խմբագրել ընթացիկ օգտագործողի խումբը

en: Edit email templates
hy_AM: Խմբագրել էլ. նամակների ձևաչափերը

en: Edit permissions
hy_AM: Խմբագրել թույլտվությունները

en: Edit question
hy_AM: Խմբագրել հարցը

en: Edit survey permissions
hy_AM: Խմբագրել հարցման թույլտվությունները

en: Edit survey settings
hy_AM: Խմբագրել հարցման կարգաբերումները

en: Edit this response
hy_AM: Խմբագրել այս պատասխանը

en: Edit this user
hy_AM: Խմբագրել այս օգտագործողին

en: Edit value
hy_AM: Խմբագրել արժեքները

en: Editing
hy_AM: Խմբագրում

en: Editing %s
hy_AM: %s խմբագրում

en: Editing user
hy_AM: Խմբագրել օգտագործողին

en: Email
hy_AM: Էլ. փոստի հասցե

en: Email address
hy_AM: Էլ. փոստի հասցե

en: Email address is not valid.
hy_AM: Էլ. փոստի հսցեն վավեր չէ:

en: Email address of the survey administrator
hy_AM: Հարցման ադմինիստրատորի էլ.փոստը

en: Email method:
hy_AM: Էլ. փոստի մեթոդը

en: Email settings
hy_AM: Էլ.փոստի կարգաբերումներ

en: Email templates
hy_AM: Էլ. նամակի ձևաչափեր

en: Email:
hy_AM: Էլ. փոստ.

en: Enable chart
hy_AM: Միացնել գրաֆիկը

en: End URL:
hy_AM: Կայքի URL.

en: End message:
hy_AM: Վերջնական հաղորդագրություն

en: English
hy_AM: Անգլերեն

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
hy_AM: Մուտքագրեք անունը և գաղտնաբառը և ստորև սեղմեք "Պահպանել"

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
hy_AM: Մուտքագրեք ստորև Ձեր տվյալները, և հարցման մասնակցության հղումը պարունակող նամակը կուղարկվի անմիջապես:

en: Equation
hy_AM: Հավասարում

en: Error
hy_AM: Սխալ

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
hy_AM: Սխալ. չկան պատասխանի տարբերակներ այս հարցի համար և/կամ դրանք գոյություն չունեն այս լեզվով:

en: Error: There are no answers defined for this question.
hy_AM: Սխալ. այս հարցը չունի պատասխաններ:

en: Exit and clear survey
hy_AM: Ելք: Ջնջել հարցաթերթիկը

en: Expired
hy_AM: Ժամկետանց

en: Export
hy_AM: Արտահանել

en: Export data
hy_AM: Տվյալների արտահանում

en: Export results
hy_AM: Արտածել պատասխանները

en: Export survey
hy_AM: Արտահանել հարցումը

en: Export survey results
hy_AM: Արտահանել հարցման արդյունքները

en: Export this question group
hy_AM: Արտահանել այս հարցի խումբը

en: Failed to add user
hy_AM: Չհաջողվեց ավելացնել օգտագործողին

en: Feb
hy_AM: Փետ

en: February
hy_AM: Փետրվար

en: Female
hy_AM: Իգական

en: Field description
hy_AM: Դաշտի նկարագրություն

en: File
hy_AM: Ֆայլ

en: File %s
hy_AM: %s ֆայլը

en: File name
hy_AM: Ֆայլի անվանումը

en: File size
hy_AM: Ֆայլի չափը

en: Files
hy_AM: Ֆայլեր

en: First choice
hy_AM: Առաջին ընտրություն

en: First name
hy_AM: Անուն

en: First name from token
hy_AM: Անունը նշանակումից

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
hy_AM: Հետևյալ հարցւմները դեռ ակտիվ չեն, բայց դուք կարող եք գրանցվել դրանց համար:

en: Forgot your password?
hy_AM: Մոռացել ե՞ք գաղտնաբառը:

en: Format
hy_AM: Ձևաչափ

en: Format: %s
hy_AM: %s ձևաչափ

en: French
hy_AM: Ֆրանսերեն

en: Full answers
hy_AM: Բոլոր պատասխանները

en: Full name
hy_AM: Լրիվ անունը

en: Full names
hy_AM: Լրիվ անունները

en: Gender
hy_AM: Սեռը

en: General
hy_AM: Գլխավոր

en: General settings
hy_AM: Հիմնական կարգաբերումներ

en: Georgian
hy_AM: Վրացերեն

en: German
hy_AM: Գերմաներեն

en: Global settings
hy_AM: Գլոբալ կարգաբերումներ

en: Global settings were saved.
hy_AM: Գլոբալ կարգաբերումները պահպանված են:

en: Go to question
hy_AM: Անցնել հարցին

en: Go to question group
hy_AM: Անցնել հարցի խմբին

en: Go to survey
hy_AM: Անցնել հարցմանը

en: Greater than:
hy_AM: Ավելի մեծ է քան

en: Greek
hy_AM: Հունարեն

en: Group
hy_AM: Խումբ

en: Group by Group
hy_AM: Խումբ առ խումբ

en: Group description
hy_AM: Խմբի նկարագրություն

en: Group members
hy_AM: Խմբի անդամներ

en: Group not found.
hy_AM: Խումբը չի գտնվել:

en: HTML editor
hy_AM: HTML փմբագիր

en: Heading
hy_AM: Վերնագիր

en: Headings
hy_AM: Վերնագրերը

en: Hello %s,
hy_AM: Բարև Ձեզ %s,

en: Help about this question
hy_AM: Օգնություն այս հարցին

en: Help:
hy_AM: Օգնություն.

en: Hidden
hy_AM: Թաքնված

en: Hide both
hy_AM: Երկուսն էլ թաքցնել

en: Hour
hy_AM: Ժամ

en: I accept
hy_AM: Ես ընդունում եմ

en: ID
hy_AM: ՆՀ

en: ID:
hy_AM: ՆՀ

en: IP address
hy_AM: IP հասցե

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
hy_AM: Եթե ընտրել եք '%s', ապա նկարագրեք այն

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
hy_AM: Ձեր էլ.փոստի հասցեի առկայության դեպքում, տեղեկություններն ուղարկված կլինեն:

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
hy_AM: Եթե Դուք ունեք այս նամակին վերաբերյալ որևէ հարցեր, խնդրում ենք դիմել կայքի ադմինիստրատորին %s: Շնորհակալություն:

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
hy_AM: Եթե Դուք ստացել եք հրավերը, ապա նշումը կատարեք ստորյալ բաժնում և սեղմեք <Շարունակել>

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
hy_AM: Եթե Դուք հեռացնեք այս հատկանիշը, Դուք կկորցնեք ամբողջ տեղեկատվությունը:

en: Images
hy_AM: Նկարներ

en: Import
hy_AM: Ներմուծել

en: Import question group
hy_AM: Ներմուծել հարցի խումբը

en: Import responses
hy_AM: Ներմուծել պատասխանները

en: Import survey
hy_AM: Ներմուծել հարցումը

en: Important instructions
hy_AM: Կարևոր հրահանգները

en: Inactive
hy_AM: Ոչ ակտիվ

en: Incomplete responses
hy_AM: Չավարտված պատասխաններ

en: Incomplete responses only
hy_AM: Միայն անավարտ պատասխանները

en: Incorrect username and/or password!
hy_AM: Սխալ մուտքաբառ և/կամ գաղտնաբառ

en: Invalid survey ID
hy_AM: Սխալ հարցման ՆՀ

en: Invitation
hy_AM: Հրավեր

en: Invitation attachments:
hy_AM: Հրավերի հավելվածները

en: Invitation email
hy_AM: Հրավեր

en: Invitation email body:
hy_AM: Հրավեր նամակի ձևաչափ

en: Invitation email subject
hy_AM: Հրավեր նամակի թեման

en: Invitation email subject:
hy_AM: Հրավեր նամակի վերնագիրը.

en: Invitation email:
hy_AM: Հրավեր նամակ

en: Invitation sent date
hy_AM: Ուղարկված հրավերի ամսաթիվը

en: Invitation sent to:
hy_AM: Հրավերը ուղարկված է

en: Iterate survey
hy_AM: Կրկնել հարցումը

en: Jan
hy_AM: Հուն

en: January
hy_AM: Հունվար

en: Jul
hy_AM: Հուլիս

en: July
hy_AM: Հուլիս

en: Jun
hy_AM: Հունիս

en: June
hy_AM: Հունիս

en: Language
hy_AM: Լեզու

en: Language code
hy_AM: Լեզվի կոդը

en: Languages
hy_AM: Լեզուները

en: Languages:
hy_AM: Լեզուներ.

en: Last name
hy_AM: Ազգանուն

en: Last name from token
hy_AM: Ազգանունը նշանակումից

en: Last page
hy_AM: Վերջին էջ

en: Last reminder sent date
hy_AM: Վերջին հիշեցման ուղղարկման ամսաթիվը

en: Limit
hy_AM: Սահմանափակում

en: Limit:
hy_AM: Սահմանափակում.

en: List
hy_AM: Ցանկ

en: Load now
hy_AM: Բեռնել

en: Load unfinished survey
hy_AM: Բեռնել անավարտ հարցումը

en: Location
hy_AM: Տեղակայում

en: Logic
hy_AM: Տրամաբանություն

en: Logout
hy_AM: Ելք

en: Logout successful.
hy_AM: Ելքը հաջող կատարված է:

en: Make a comment on your choice here:
hy_AM: Մեկնաբանեք Ձեր ընտրությունը այստեղ

en: Male
hy_AM: Տղամարդ

en: Manage survey administrators
hy_AM: Կառավարել հարցման ադմինիստրատորներին

en: Mandatory Question
hy_AM: Այս հարցի պատասխանը պարտադիր է:

en: Mar
hy_AM: Մարտ

en: March
hy_AM: Մարտ

en: Max number of files
hy_AM: Ֆայլերի առավելագույն թիվը

en: Maximum
hy_AM: Առավելագույնը

en: Maximum value
hy_AM: Առավելագույն արժեքը

en: May
hy_AM: Մայիս

en: Message
hy_AM: Հաղորդագրություն

en: Message:
hy_AM: Հաղորդագրություն.

en: Min number of files
hy_AM: Ֆայլերի նվազագույն թիվը

en: Minimum
hy_AM: Նվազագույնը

en: Minimum answers
hy_AM: Նվազագույն պատասխանները

en: Minimum value
hy_AM: Նվազագույն արժեքը

en: Minute
hy_AM: Րոպե

en: Mongolian
hy_AM: Մոնղոլական

en: Month
hy_AM: Ամիս

en: Multiple choice
hy_AM: Բազմակի ընտրություն

en: Multiple choice questions
hy_AM: Բազմակի ընտրությամբ հարցեր

en: Name
hy_AM: Անուն

en: Name [ID]
hy_AM: Անուն (ID)

en: Name of the survey
hy_AM: Հարցման անվանումը

en: Name of the survey administrator
hy_AM: Հարցման ադմինիստրատորի անունը

en: Name:
hy_AM: Անուն.

en: New answer option
hy_AM: Նոր պատասխանի պայմանը

en: New password: %s
hy_AM: Նոր գաղտնաբառը. %s

en: New survey title:
hy_AM: Նոր հարցման վերնագիրը

en: Next
hy_AM: Շարունակել

en: Next choice
hy_AM: Հաջորդ ընտրությունը

en: No
hy_AM: Ոչ

en: No answer
hy_AM: Պատասխան չկա

en: No of surveys
hy_AM: Ոչ մեկը

en: No old responses found.
hy_AM: Հին պատասխանները չեն գտնվել:

en: No, thanks.
hy_AM: Ոչ, շնորհակալություն:

en: Nominal
hy_AM: Նոմինալ

en: None
hy_AM: Ոչ մեկը

en: None selected
hy_AM: Ոչ մեկը ընտրված չի

en: Not Selected
hy_AM: Չի ընտրվել

en: Not found
hy_AM: Չի գտնվել

en: Nov
hy_AM: Նոյեմբեր

en: November
hy_AM: Նոյեմբեր

en: Numbers
hy_AM: Թվեր

en: Numbers only
hy_AM: Միայն թվեր

en: OK
hy_AM: Այո

en: Oct
hy_AM: Հոկտեմբեր

en: October
hy_AM: Հոկտեմբեր

en: Ok
hy_AM: Այո

en: One
hy_AM: Մեկ

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
hy_AM: Դուք չեք պատասխանել մեկ կամ մի քանի պարտադիր հարցերին: Դուք չեք կարող շարունակել քանի դեռ չեք նշել դրանց պատասխաները:

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
hy_AM: Մեկ կամ մի քանի հարցեր ճիշտ չեն լրացվել: Դուք չեք կարող առաջ անցնել, քանի դեռ պատասխանները ճիշտ կարգով չեն լրացվել:

en: Optional
hy_AM: Կամավոր

en: Optional Question
hy_AM: Այս հարցի պատասխանն ըստ ցանկության է:

en: Ordinal
hy_AM: Հերթական

en: Other
hy_AM: Այլ

en: Other:
hy_AM: Այլ.

en: Parameter
hy_AM: Պարամետր

en: Participant ID
hy_AM: Մասնակցի ՆՀ

en: Password
hy_AM: Գաղտնաբառ

en: Password:
hy_AM: Գաղտնաբառ

en: Passwords do not match!
hy_AM: Գաղտնաբառը չի համապատասխանում

en: Permission
hy_AM: Թույլտվություն

en: Permission to activate/deactivate a survey
hy_AM: Թուլտվություն ակտիվացնելու/ապաակտիվացնելու հարցումը

en: Permission to create, view, update and delete user groups
hy_AM: Թույլտվություն ստեղծելու, դիտելու, նորացնելու և հեռացնելու օգտագործողների խմբերը

en: Permission to create, view, update and delete users
hy_AM: Թույլտվություն ստեղծելու, դիտելու, նորացնելու և հեռացնելու օգտագործողներին

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
hy_AM: Թույլտվություն ստեղծելու, դիտելու, նորացնելու, հեռացնելու, ներմուծելու և արտահանելու ձևաչափերը

en: Permission to delete a survey
hy_AM: Թույլտվություն ջնջել հարցումը

en: Permission to modify survey security settings
hy_AM: Թուլտվություն փոփոխելու հարցման անվտանգության կարգաբերումները

en: Permission to view statistics
hy_AM: Վիճակագրությունը դիտելու թույլտվություն

en: Permissions were successfully updated.
hy_AM: Թույլտվությունները հաջողությամբ թարմացվել են

en: Please <a href="%s">log in</a>.
hy_AM: Խնդրում ենք <a href="%s">մուտք եղեք </a>.

en: Please check at least one item.
hy_AM: Խնդրում ենք նշել հարցերի պատասխանների առնվազն մեկ բաժին

en: Please choose
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել

en: Please choose...
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել …

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
hy_AM: Խնդրում ենք դիմել %sին ( %s ) հետագա աջակցության համար:

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
hy_AM: Խնդրում ենք դիմել կայքի Ադմինիստրատորին Ձեր գաղտնաբառի համար:

en: Please enter a date:
hy_AM: Խնդրում ենք մուտքագրել տվյալները.

en: Please enter your comment here
hy_AM: Խնդրում ենք մուտքագրեք ձեր մեկնաբանությունները այստեղ

en: Please fill in %s answers
hy_AM: Խնդրում ենք լրացնել %s պատասխանները

en: Please fill in at least %s answers
hy_AM: Խնդրում ենք լրացնել առնվազն %s պատասխան

en: Please fill in at least one answer
hy_AM: Խնդրում ենք լրացնել առնվազն մեկ պատասխան

en: Please fill in at most %s answers
hy_AM: Խնդրում ենք լրացնել առավելագույնը %s պատասխան

en: Please fill in at most one answer
hy_AM: Խնդրում ենք լրացնել առնվազն մեկ պատասխան

en: Please log in first.
hy_AM: Խնդրում ենք մուտք լինել:

en: Please select %s answers
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել %s պատասխան

en: Please select a language:
hy_AM: Ընտրել լեզուն

en: Please select a user first
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել սկզբում օգտագործողներին

en: Please select a user group first
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել սկզբում օգտագործողների խումբը

en: Please select at least %s answers
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել առնվազն %s պատասխան

en: Please select at least one answer
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել առնվազն մեկ պատասխան

en: Please select at most %s answers
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել առնվազն %s պատասխաններ

en: Please select at most one answer
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել առնվազն մեկ պատասխան

en: Please select from %s to %s answers.
hy_AM: Խնդրում ենք ընտրել %s-%s պատասխան

en: Please submit by %s
hy_AM: Խնդրում ենք ներկայցնել մինչև %s

en: Please write your answer here:
hy_AM: Խնդրում ենք, գրել Ձեր պատասխանը այստեղ.

en: Please write your answer(s) here:
hy_AM: Խնդրում ենք, գրել Ձեր պատասխան(ներ)ը այստեղ.

en: Plugin
hy_AM: Փլագին

en: Plugin manager
hy_AM: Փլագինի կառավարիչ

en: Plugins
hy_AM: Փլագիններ

en: Presentation
hy_AM: Ներկայացում

en: Preview:
hy_AM: Նախագիտում

en: Previous
hy_AM: Նախորդը

en: Previous answer fields
hy_AM: Նախորդ պատասխանի դաշտերը

en: Previous questions
hy_AM: Նախորդ հարցերը

en: Print your answers.
hy_AM: Տպել պատասխանները

en: Question
hy_AM: Հարց

en: Question Type:
hy_AM: Հարցի տեսակը

en: Question attribute
hy_AM: Հարցի հատկանիշը

en: Question code
hy_AM: Հարցի ծածկագիրը

en: Question code / ID
hy_AM: Հարցի կոդը/ՆՀ

en: Question code:
hy_AM: Հարցի կոդը.

en: Question could not be updated
hy_AM: Հարցը չի կարող նորացվել

en: Question could not be updated.
hy_AM: Հարցը չի կարող նորացվել

en: Question group
hy_AM: Հարցի խումբը

en: Question group:
hy_AM: Հարցի խումբը.

en: Question groups
hy_AM: Հարցի խմբեր

en: Question help
hy_AM: Հարցի օգնություն

en: Question index
hy_AM: Հարցի ցուցիչ

en: Question was successfully deleted.
hy_AM: Հարցը հաջողությամբ ջնջվել է:

en: Question was successfully saved.
hy_AM: Հարցը հաջողությամբ պահպանվել է:

en: Question:
hy_AM: Հարց.

en: Questions
hy_AM: Հարցեր

en: Quick translation
hy_AM: Արագ թարգմանություն

en: Random order
hy_AM: Պատահական հաջորդականություն

en: Reason:
hy_AM: Պատճառը.

en: Recover your password
hy_AM: Վերականգֆնել գաղտնաբառը:

en: Registration
hy_AM: Գրանցում

en: Registration attachments:
hy_AM: Գրանցման հավելվածները

en: Registration email
hy_AM: Գրանցում

en: Registration email body:
hy_AM: Գրանցման նամակի ձևաչափ

en: Registration email subject
hy_AM: Գրանցման էլ.նամակի վերնագիրը

en: Registration email subject:
hy_AM: Գրանցման նամակի թեմա

en: Relevance
hy_AM: Համապատասխանություն

en: Relevance help for printable survey
hy_AM: Օգնություն հարցումը տպելու համար

en: Reminder
hy_AM: Հիշեցում

en: Reminder Email:
hy_AM: Հիշեցման հաղորդագրություն

en: Reminder attachments:
hy_AM: Հիշեցման հավելվածները

en: Reminder email
hy_AM: Հիշեցում

en: Reminder email body:
hy_AM: Հիշեցման նամակի ձևաչափ

en: Reminder email subject
hy_AM: Հիշեցման նամակի թեման

en: Reminder email subject:
hy_AM: Հիշեցման էլ. նամակի թեման.

en: Reminder sent to:
hy_AM: Հիշեցումը ուղարկված է

en: Remove
hy_AM: Հեռացնել

en: Replace
hy_AM: Տեղափոխել

en: Response
hy_AM: Պատասխան

en: Responses
hy_AM: Պատասխաններ

en: Responses & statistics
hy_AM: Պատասխաններ և վիճակագրություն

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
hy_AM: Այս հարցման պատասխանները անանուն չեն:

en: Responses to this survey are anonymized.
hy_AM: Այս հարցման պատասխանները անանուն են:

en: Result
hy_AM: Արդյունք

en: Results
hy_AM: Արդյունքներ

en: Resume later
hy_AM: Ավարտել ավելի ուշ

en: Return to survey
hy_AM: Վերադարձ հարցաթերթիկին

en: Return to survey administration
hy_AM: Վերադառնալ հարցման կառավարմանը

en: Rows
hy_AM: Տողեր

en: Russian
hy_AM: Ռուսերեն

en: Save
hy_AM: Պահպանել

en: Save Now
hy_AM: Պահպանել

en: Save and close
hy_AM: Պահպանել և փակել

en: Save changes
hy_AM: Պահպանել փոփոխությունները

en: Save settings
hy_AM: Պահպանել կարգաբերումները

en: Save your unfinished survey
hy_AM: Պահպանել անավարտ հարցումը

en: Saved Survey Details
hy_AM: Պահված հարցման մանրամասները

en: Scenario
hy_AM: Սցենար

en: Search
hy_AM: Որոնում

en: Second choice
hy_AM: Երկրորդ ընտրություն

en: Section
hy_AM: Բաժինը

en: Security
hy_AM: Անվտանգություն

en: Security question:
hy_AM: Անվտանգության հարց

en: Select all
hy_AM: Ընտրել բոլորը

en: Select columns
hy_AM: Ընտրել սյուներ

en: Select file
hy_AM: Ընտրել ֆայլը

en: Select question
hy_AM: Ընտրել հարցը

en: Select...
hy_AM: Ընտրել...

en: Send
hy_AM: Ուղարկել

en: Send email invitation
hy_AM: Ուղարկել հրավերը էլ. փոստով

en: Send email reminder
hy_AM: Ուղարկել հիշեցման էլ.նամակը

en: Send me a copy:
hy_AM: Ուղարկել պատճեն.

en: Sending reminders...
hy_AM: Ուղարկել հիշեցումները

en: Sep
hy_AM: Սեպտեմբեր

en: September
hy_AM: Սեպտեմբեր

en: Serbian (Cyrillic)
hy_AM: Սերբերեն (Cyrillic)

en: Serbian (Latin)
hy_AM: Սերբերեն (Latin)

en: Server time:
hy_AM: Սերվերի ժամանակը.

en: Server type:
hy_AM: Սերվերի տիպը

en: Set Survey Rights
hy_AM: Սահմանել հարցման իրավունքները

en: Set name:
hy_AM: Անվանել.

en: Set survey permissions
hy_AM: Սահմանել հարցման պատասխանատվությունները

en: Settings & Plugins
hy_AM: Կարգաբերումներ և փլագիններ

en: Settings for plugin %s
hy_AM: Կարգաբերումներ %s փլագինների համար

en: Short names
hy_AM: Կարճ անունները

en: Show
hy_AM: Ցուցադրել

en: Show both
hy_AM: Երկուսն էլ ցուցադրել

en: Show comment
hy_AM: Ցուցադրել մեկնաբանությունը

en: Show group description only
hy_AM: Ցուցարել միայն խմբի նկարագրությունը

en: Show group name only
hy_AM: Ցուցադրել միայն խմբի անունը

en: Show in public statistics
hy_AM: Ցուցադրել հանրային վիճակագրությունում

en: Show last..
hy_AM: Ցուցադրել վերջինը

en: Show next..
hy_AM: Ցուցադրել հաջորդը

en: Show next...
hy_AM: Ցուցադրել հաջորդը...

en: Show previous..
hy_AM: Ցուցադրել նախորդը

en: Show previous...
hy_AM: Ցուցադրել նախորդը

en: Show question code only
hy_AM: Ցուցադրել միայն հարցի կոդը

en: Show question number only
hy_AM: Ցուցադրել միայն հարցի համարը

en: Show start...
hy_AM: Ցուցադրել սկիզբը

en: Show statistics of this question in the public statistics page
hy_AM: Ցուցադրել այս հարցի վիճակագրությունը հանրային վիճակագրության էջում

en: Show title
hy_AM: Ցուցադրել անվանումը

en: Single choice questions
hy_AM: Եզակի ընտրություն հարցեր

en: Site name
hy_AM: Կայքի անվանումը

en: Site name:
hy_AM: Կայքի անվանումը

en: Size
hy_AM: Չափսը

en: Some text in this answer
hy_AM: Ձեր պատասխանի ինչ-որ տեքստ

en: Sorry, the request failed!
hy_AM: Ներողություն, դիմումը չհաջողվեց:

en: Source table
hy_AM: Սկզբնաղբյուրի աղյուսակը

en: Standard deviation
hy_AM: Ստանդարտ շեղում

en: Start language
hy_AM: Լեզու

en: Start language:
hy_AM: Լեզու

en: Statistics
hy_AM: Վիճակագրություն

en: Statistics survey %s
hy_AM: %s հարցման վիճակագրությունը

en: Status
hy_AM: Կարգավիճակ

en: Step 1:
hy_AM: Քայլ 1.

en: Step 2:
hy_AM: Քայլ 2.

en: Stop this survey
hy_AM: Դադարեցնել այս հարցումը

en: Subject:
hy_AM: Վերնագիրը.

en: Submit
hy_AM: Ուղարկել

en: Submit Your Survey.
hy_AM: Ներկայացնել Ձեր հարցաթերթիկը

en: Submit your answers
hy_AM: Ներկայացնել Ձեր պատասխանները:

en: Submit your survey.
hy_AM: Ներկայացնել Ձեր հարցաթերթիկը

en: Submitted
hy_AM: Ներկայացնել

en: Subquestions
hy_AM: Ենթահարցեր

en: Success
hy_AM: Հաջող

en: Success!
hy_AM: Հաջողված

en: Sum
hy_AM: Գումար

en: Summary
hy_AM: Ամփոփում

en: Superadministrator
hy_AM: Սուպերադմինիստրատոր

en: Survey
hy_AM: Հարցումը

en: Survey %s
hy_AM: %s հարցումը

en: Survey ID
hy_AM: Հարցման ՆՀ

en: Survey activation
hy_AM: Հարցման ակտիվացում

en: Survey archive (.lsa)
hy_AM: Հարցման պահոցը (.lsa)

en: Survey content
hy_AM: Հարցման բովանդակությունը

en: Survey could not be updated
hy_AM: Հարցումը չի կարող թարմացվել

en: Survey deleted.
hy_AM: Հարցումը ջնջվել է:

en: Survey deletion
hy_AM: Ջնջել հարցումը

en: Survey logic file
hy_AM: Հարցման տրամաբանական ֆայլը

en: Survey name (ID)
hy_AM: Հարցման անվանումը (ՆՀ)

en: Survey name (ID):
hy_AM: Հարցման անվանումը (ՆՀ).

en: Survey participants
hy_AM: Հարցման մասնակիցները

en: Survey permissions
hy_AM: Հարցման թույլտվությունները

en: Survey response
hy_AM: Հարցման պատասխանը

en: Survey response %d
hy_AM: %d հարցման պատասխանը

en: Survey security
hy_AM: Հարցման անվտանգությունը

en: Survey settings
hy_AM: Հարցման կարգաբերումները

en: Survey structure (.lss)
hy_AM: Հարցման կառուցվածքը (.lss)

en: Survey title and description
hy_AM: Հարցման վերնագիրը և նկարագրությունը

en: Surveys
hy_AM: Հարցումներ

en: Switch to closed-access mode
hy_AM: Միացնել փակ մուտքի եղանակը

en: System overview
hy_AM: Համակարգի ակնարկ

en: Target question
hy_AM: Թիրախային հարց

en: Template editor:
hy_AM: Ձևաչափի խմբագիր

en: Templates
hy_AM: Ձևաչափեր

en: Text [Help] (Tip)
hy_AM: Տեքստ [Օգնություն] (Հուշում)

en: Text questions
hy_AM: Տեքստային հարցեր

en: Thank you for completing this survey.
hy_AM: Շնորհակալություն հարցաթերթիկը լրացնելու համար:

en: Thank you for registering to participate in this survey.
hy_AM: Շնորհակալություն գրանցվելու համար:

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
hy_AM: Շնորակալություն հարցումը ընթացքում պահպանելու համար: Հետևյալ տեղեկությունները կարող են օգտագործվել հարցմանը վերադառնալու և շարունակելու դեպքում: Խնդրում ենք պահպանել այս էլ. նամակը:

en: Thank you!
hy_AM: Շնորհակալություն:

en: The answer to the security question is incorrect.
hy_AM: Անվտանգության հարցի պատասխանը սխալ է:

en: The email address is not valid.
hy_AM: Էլ.փոստի հասցեն վավեր չէ:

en: The email you used is not valid. Please try again.
hy_AM: Օգտագործվող էլ. փոստի հասցեն վավեր չէ: Խնդրում ենք փորձել կրկին:

en: The following answers should be deleted:
hy_AM: Հետևյալ պատասխանները պետք է հեռացվեն

en: The following surveys are available:
hy_AM: Ակտիվ հարցումներ

en: The following surveys should be deleted:
hy_AM: Հետևյալ հարցումները պետք է հեռացվեն

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
hy_AM: Հարցը չի կորող ավելացվել: Դուք պետք է մուտքագրեք առնվազն հարցի կոդը:

en: The selected attribute was invalid.
hy_AM: Ընտրված հատկանիշը անիրական է:

en: The update is now complete!
hy_AM: Նորացումը այժմ ավարտված է

en: The username already exists.
hy_AM: Մուտքանունը արդեն գոյություն ունի:

en: There are no groups available.
hy_AM: Չկան մատչե;ի խմբեր

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
hy_AM: Այլևս հարցեր չկան: Խնդրում ենք սեղմել <Ուղարկել> կոճակը և ավարտել հարցաթերթիկը:

en: There are no questions in this survey
hy_AM: Այս հարցումը չունի հարցեր

en: There is 1 question in this survey
hy_AM: Այս հարցումը ունի 1 հարց

en: Third choice
hy_AM: Երրորդ ընտրություն

en: This action need confirmation.
hy_AM: Այս գործողությունը պահանջում է հաստատում:

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
hy_AM: Ոչ բոլորը կարող են լրացնել այս հարցաթերթիկները, մասնակցելու համար պետք է սպասեք վավերացված հրավերի:

en: This is the survey end message.
hy_AM: Սա հարցման ավարտի հաղորդագրությունն է

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
hy_AM: Այս անունը արդեն օգտագործվել է: Դուք պետք է օգտագործեք ունիկալ անուն:

en: This question is mandatory
hy_AM: Այս հարցի պատասխանը պարտադիր է

en: This response ID is invalid.
hy_AM: Այս պատասխանի ՆՀ սխալ է:

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
hy_AM: Այս հարցումը ակտիվ չի: Դուք չեք կարող դիտել արդյունքները:

en: This survey is active but expired.
hy_AM: Հարցումը ակտիվ է, սակայն ավարտված:

en: This survey is active but has a start date.
hy_AM: Հարցումը ակտիվ է, սակայն ունի սկզբնաժամկետ:

en: This survey is anonymous.
hy_AM: Այս հարցաթերթիկը անանուն է:

en: This survey is currently active.
hy_AM: Հարցումը ակտիվ է:

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
hy_AM: Հարցումը այժմ չի գործում: Դուք չեք կարող պահպանել Ձեր պատասխանները:

en: This survey is not active - no responses are available.
hy_AM: Հարցումը ակտիվ չէ:

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
hy_AM: Այս հարցումը ակտիվ չէ: Պատասխանները չեն կարող պահպանվել:

en: This survey is not yet started.
hy_AM: Այս հարցումը դեռ ակտիվ չի:

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
hy_AM: Այս հարցումը ակտիվ չէ և պատասխանները չեն կարող գրանցվել:

en: Three
hy_AM: Երեք

en: Time statistics
hy_AM: ժամանակի վիճակագրություն

en: Title
hy_AM: Վերնագիր

en: Title:
hy_AM: Վերնագիր.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
hy_AM: Նոր գաղտնաբառ ստանալու համար Դուք պետք է մուտքագրեք Ձեր մուտքանունը և էլ.փոստի հասցեն:

en: Too low
hy_AM: Շատ ցածր

en: Tools
hy_AM: Գործիքներ

en: Total
hy_AM: Ընդամենը

en: Total numbers of sent reminders
hy_AM: Ուղարկված հիշեցումների ընդհանուր թիվը:

en: Total records in survey:
hy_AM: Հարցման ընդհանուր գրառումներ

en: Total time
hy_AM: Ընդհանուր ժամանակը

en: Translate survey
hy_AM: Թարգմանել հարցումը

en: Translate to
hy_AM: Թարգմանել

en: Try again
hy_AM: Կրկին փորձեք

en: Try to submit again
hy_AM: Փորձեք ներկայացնել կրկին

en: Two
hy_AM: Երկու

en: Type:
hy_AM: Տիպը

en: URL description:
hy_AM: Կայքի նկարագրություն

en: URL of the survey
hy_AM: Հարցման URL հասցեն

en: Unknown error
hy_AM: Անհայտ սխալ

en: Unlimited
hy_AM: Անսահմանափակ

en: Unlimited administration permissions
hy_AM: Անսահմանափակ ադմինիստրատիվ թույլտվություններ

en: Update
hy_AM: Նորացնել

en: Update condition
hy_AM: Նորացնել պայմանը

en: Update scenario
hy_AM: Թարմացվել սցենարը

en: Upload
hy_AM: Վերբեռնում

en: Upload files
hy_AM: Վերբեռնել ֆայլեր

en: Upload summary
hy_AM: Վերբեռնել ամփոփումը

en: Upload your files
hy_AM: Վերբեռնեք ձեր ֆայլերը

en: Uploading
hy_AM: Վերբեռնել

en: Use global settings
hy_AM: Օգտագործել գլոբալ կարգաբերումները

en: Use settings below
hy_AM: Օգտագործել ստորև ներկայացված կարգաբերումները

en: User
hy_AM: Օգտագործողը

en: User ID
hy_AM: Օգտագործողի նույնականացման համարը

en: User control
hy_AM: Օգտագործողների հսկում

en: User data
hy_AM: Օգտագործողի տվյալները

en: User group
hy_AM: Օգտագործողների խումբ

en: User group added.
hy_AM: Օգտագործողների խումբը ավելացվել է:

en: User groups
hy_AM: Օգտագործողի խմբեր

en: User name
hy_AM: Օգտագործողի անուն

en: User name:
hy_AM: Օգտագործողի անունը

en: Username
hy_AM: Օգտագործողի անունը

en: Username already exists.
hy_AM: Օգտագործողի անունը արդեն առկա է:

en: Username: %s
hy_AM: Մուտքաբառը %s

en: Users
hy_AM: Օգտագործողներ

en: Valid from
hy_AM: Ուժի մեջ է սկսած

en: Valid until
hy_AM: Ուժի մեջ է մինչև

en: Value
hy_AM: Արժեքը

en: Values:
hy_AM: Արժեքներ.

en: View Saved but not submitted Responses
hy_AM: Ցուցադրել պահպանված, բայց ոչ ներկայացված պատասխանները

en: View response
hy_AM: Դիտել արձագանքը

en: View response details
hy_AM: Դիտել պատասխանի մանրամասները

en: View statistics
hy_AM: Դիտել վիճակագրությունը

en: View the statistics for this survey.
hy_AM: Դիտել այս հարցման վիճակագրությունը

en: View/read
hy_AM: Դիտել/ընթերցել

en: Visit our website!
hy_AM: Այցելեք մեր կայքը

en: Warning
hy_AM: Նախազգուշացում

en: Warnings
hy_AM: Զգուշացումներ

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
hy_AM: Ներեցեք, բայց Դուք չեք կարող մուտք գործել:

en: We are sorry but your session has expired.
hy_AM: Ներեցեք, բայց Ձեր ժամանակը լրացել է:

en: Welcome
hy_AM: Բարի գալուստ

en: Welcome %s!
hy_AM: Ողջույն %s

en: Welcome and end text
hy_AM: Ողջույնի և ավարտի տեքստը

en: Welcome message:
hy_AM: Ողջույնի հաղորդագրություն

en: Welcome to %s!
hy_AM: Բարի գալուստ %s:

en: Welcome:
hy_AM: Ողջույն

en: Year
hy_AM: Տարի

en: Yes
hy_AM: Այո

en: Yes - Delete Them!
hy_AM: Այո, ջնջել:

en: Yes/No
hy_AM: Այո/Ոչ

en: You are already a part of this survey.
hy_AM: Դուք արդեն մասնակցում եք այս հարցմանը:

en: You are not a participant in this survey.
hy_AM: Դուք չեք մասնակցում այս հարցմանը

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
hy_AM: Դուք կարող եք բեռնել հարցումը, որը պահպանել եք նախկինում:

en: You can't copy a question if the survey is active.
hy_AM: Դուք չեք կարող պատճենավորել հարցը, երե հարցումը ակտիվ է:

en: You can't update question code for an active survey.
hy_AM: Դուք չեք կարող թարմացնել հարցի կոդը գործող հարցման համար:

en: You did not answer to the security question.
hy_AM: Դուք չեք պատասխանել անվտանգության հարցին:

en: You have already been removed from the central participants list for this site
hy_AM: Դուք հեռացվել եք մասնակիցների հիմնական ցանկից այս կայքի համար

en: You have already completed this survey.
hy_AM: Դուք արդեն ավարտել եք այս հարցաթերթիկը:

en: You have been already removed from this survey.
hy_AM: Դուք հեռացվել եք այս հարցաթերթիկից

en: You have been removed from the central participants list for this site
hy_AM: Դուք հեռացվել եք մասնակիցների հիմնական ցուցակից այս կայքի համար

en: You have been successfully added back to this survey.
hy_AM: Ձեր անունը հաջողությամբ ավելացվել է այս հարցմանը:

en: You have been successfully removed from this survey.
hy_AM: Դուք հաջողությամբ հեռացվել եք այս հարցաթերթիկից:

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
hy_AM: Դուք գերազանցել եք առավելագույն մուտքերի քանակը: Խնդրում ենք սպասել %d րոպե և շարունակել:

en: You have not selected a question
hy_AM: Դուք չեք ընտրել հարցը

en: You have not selected a survey
hy_AM: Դուք չեք ընտրել հարցաթերթիկը

en: You have to select a file.
hy_AM: Ընտրեք ֆայլը:

en: You may register for this survey if you wish to take part.
hy_AM: Դուք պետք է գրանցվեք, եթե ցանկանում եք մասնակցել հարցմանը:

en: You must be registered to complete this survey
hy_AM: Դուք պետք է գրանցված լինեք, որպեսզի մասնակցեք այս հարցումը

en: Your Choices
hy_AM: Ձեր ընտրությունը

en: Your answer
hy_AM: Ձեր պատասխանը

en: Your assessment
hy_AM: Ձեր գնահատման արդյունքները

en: Your passwords do not match.
hy_AM: Ձեր գաղտնաբառը չի համապատասխանում

en: Your responses were successfully saved.
hy_AM: Պատասխանները պահպանվել են:

en: Your survey responses have been recorded.
hy_AM: Ձեր հարցման պատասխանները չեն գրանցվել:

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
hy_AM: Ձեր հարցման պատասխանները հաջողությամբ պահպանվել են: Ձեզ կուղարկեն հաստատման էլ. նամակ: Խնդրում ենք պահպանել ձեր գաղտնաբառը:

en: Your survey was successfully saved.
hy_AM: Ձեր հարցաթերթիկը պահպանվել է հաջողությամբ:

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
hy_AM: Ձեր հարցաթերթիկը պահպանվելու է այս անվամբ և գաղտնաբառով, և Դուք կարող եք շարունակել այն օգտագործելով նույն անունը և գաղտնաբառը:

en: Your user data for accessing %s
hy_AM: Ձեր մուտքի տվյալները %s

en: and
hy_AM: և

en: hours
hy_AM: ժամեր

en: is
hy_AM: է

en: mins
hy_AM: րոպեներ

en: or
hy_AM: կամ

en: page
hy_AM: էջ

en: seconds
hy_AM: վարկյաններ

en: selected
hy_AM: ընտրված

en: table
hy_AM: աղյուսակ
